HLAVNÍ SPONZOŘI

Img-20211015-wa0001

 Logo_jurex

Logo _-_ bioimpro

Logo

image001

Podporil_uk_logo_svisle_modre_cmyk

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Logokn2

Hlavicka

HEAD TEAM ELITE

KALENDÁŘ HRÁČŮ

Máme možnost si nechat udělat kalendář našich hráčů, kdo z rodičů má zájem kontaktujte hlavního trenéra.CELKOVÁ BILANCE NAŠICH SVĚŘENCŮ OD ROKU 2005 DO ROKU 2.2015

190 zlatých medailí z celostátních turnajů v ČR

123 stříbrných medailí z celostátních turnajů v ČR a další bronzová umístění

NÁBOR DĚTÍ 2017

2.MÍSTO

TK Kadaň pro rok 2017 končí v soutěži smíšených družstev na celkovém 2.místě.   Dsc_0260   

Z leva: Dominik Kožnár, Jakub Spěvák, Dominika Maliňáková, Karolína Kňavová, Vít Špelda

Všem děkujeme za vzornou účast.

3.MÍSTO V BABYTENISU

3.9. pořádal tenisový klub celostátní turnaj babytenisu. Turnaje se zůčastnilo na 25 dětí, kde jsme měli tři svěřence.
Ze skupin do osmifinále se probojoval Jakub Spěvák, Lukáš Straka a Terezka Parkanová.
V celkovém pořadí se nejlépe zadařilo Lukaši Strakovi, který obsadil 3.místo.  Img-20160912-wa00011 Gratulujeme

1.MÍSTO V MINITENISU

13.8.2016 se konal turnaj nejmladší skupiny minitenistů. Krásného výsledku dosáhl Vít Špelda, který vyhrál cely turnaj.  Gratulujeme  

TRÉNINKY O PRÁZDNINÁCH

Prosím všechny o sms jak chtějí trénovat o prázdninách.  

V rozpisech bude přidán soubor na tréninky o prázdninách. Do systému se o prázdninách nic nebude zadávat.

PROSÍM VŠECHNY ABY JSI VOLALI JAK BUDOU CHTÍT TRÉNINKY !!! 

Děkuji trenér.

AKTUALITY

16.2.2015

Hana Malická krajská přebornice dorostu

14.-16.2. v Mostě se konaly krajské přebory dorostenek. Hanka jako 4 nasazená vybojovala 1.místo ve dvouhře i čtyřhře s Marketou Patzenhauerovou. 

29.5.2014

Hana Malická krajská přebornice

17.-19.5. v Hrádku nad Nisou se konaly krajské přebory dorostenek a dorostenců. Za dorostence jsem jeli Filip Šimek a Pavel Bulín, Filipovi se zadařilo udělat jedno kolo ve dvouhře.  Hanka jako 7 nasazená hráčka vybojovala 3.místo ve dvouhře a ve čtyřhře obsadila s Marketou Patzenhauerovou 1.místo.

Štěpánka Tupá vyhrála turnaj v Jirkově   , jako 7 nasazená hráčka vybojovala 1. místo ve dvouhře. Ve čtyřhře obsadila 2.místo.

12.1.2014  

TK Kadaň nominovala do ankety sportovec roku 2014 Hanu Malickou

 

Hlasovat můžete ZDE  děkujeme za hlas

7.1.2014 

VÁNOČNÍ TURNAJ DVOJIC 2013

26.12.2013 se konal za podpory klubu TK Kadaň tradiční turnaj dvojic rodič - dítě.  Turnaje se zúčastnilo na 22 párů rozdělených do tří skupin. Každý ve skupině hrál s každým, tenis , pinčes, šipky a nejmenší PS3 tenis. Všem zúčastněným děkuji za účast a pohodovou atmosferu.

Dsc_00461Dsc_00161

2013-12-26-1897

2013-12-26-1902

  

Dsc_00641Dsc_00811_2

9.9.2013 

MALICKÁ MEZI 8 NEJLEPŠÍCH NA TURNAJI KAT. A TK PELHŘIMOV

Hana Malická se probojovala pro nejlepší výsledek na celostátnim turnaji starších žákyň v TK Pelhřimově.

Turnaj se konal 29.8-2.9. kde Hana byla jako 18 hráčka nasazená. O postup do semifinále nepřemohla první nasazenou Moniku Běhounkovou. 

Na domácím turnaji starších žáků 7.-9.9 v Kadani, vyhrál Pavel Bulín celý turnaj jak ve dvouhře tak ve čtyřhře.  

Kadaň pořádala i turnaj mladších žákyň, kde jsme měli zastoupení Kláru Kňavovou, Štěpánu Tupou a Marii Dvořákovou.  Nejlépe se vedlo Klárce Kňavové, která vybojovala 1.místo ve dvouhře i čtyřhře. Štěpánka Tupá skončila první ve čtyřhře a ve dvouhře obsadila druhé místo. Maruška skončila na druhém místě ve čtyřhře a třetím místě ve dvouhře.     

19.8.2013

PAVEL BULÍN A HANA MALICKÁ PŘIVEZLI CENNÉ MEDAILE

V srpnu Pavel objel tři celostátní turnaje st.žáků. Na prvním turnaji v TC Hořice Pavel nenašel přemožitele ve dvouhře a celý turnaj vyhrál. Na druhém turnaji v TC Jičín, vybojoval 3.místo ve dvouhře a 2.místo ve čtyřhře. Chuť jsi Pavel vylepšil na posledním srpnovém turnaji starších žáku v Teplicích, kde bez ztráty setu vyhrál celý turnaj ve dvouhře.

Hana Malická na celostátním turnaji st.žákyň kategorie A v Plzni,  vybojovala 3.místo ve čtyřhře. Ve dvouhře prohrála s Cajthamlovou ve třech setech o postup mezi 8 nejlepších.

29.7.2013

HANA MALICKÁ DRUHÉ VÍTĚZSTVÍ V ŘADĚ NA TURNAJI KAT.B

Hanka po vítězství na celostátním turnaji tř.B st.žákyň v Sezimovo Ústí, jela bojovat na druhý celostátní turnaj kat.B  st. žákyň v Ústí nad Labem. Hana jako druhá nasazená zde vybojovala 1.místo ve dvouhře a 1.místo ve čtyřhře.  

 

22.7.2013

HANA MALICKÁ 1.MÍSTO NA TURNAJI KAT. B

Na celostátním turnaji starších žákyň kat. B v TK MAS Sezimovo Ústí, se nejlépe vedlo Haně Malické r.99Img_20130722_100345

Hanka jako druhá nasazená hráčka vyhrála celý turnaj bez stráty setu. Ve čtyřhře vybojovala s Lonkovou 2. místo. 

 17.7.2013 

HANA MALICKÁ A PAVEL BULÍN JSOU KRAJSKÝ PŘEBORNÍCI VE ČTYŘHRÁCH 

Na krajských přeborech starších žáků a žákyň se nejlépe vedlo Pavlovi a Hance ve čtyřhře, kde ji oba vyhráli. Dvouhra se ani jednomu nepovedla hned v úvodnim kole. Img_20130721_185813

Pavel Bulín vyhrává turnaj starších žáků v Kadani a v Karlových Varech

Pavel Špelda a Tobiáš Holka se probojovali na celostátním turnaji v Praze do finále čtyřhry. Pavel zde jako druhý nasazený  vybojoval ještě 2. místo ve dvouhře.  Na domácím turnaji v Kadani  Pavel vybojoval 1.místo ve čtyhře. 

 

25.5.2013 

HANA MALICKÁ 3.MÍSTO NA KRAJI DOROSTENEK A KRÁSNÝ VÝSLEDEK NA TURNAJI TŘÍDY A KAT.12

Hanka Malická r.99 se zůčastnila krajských přeborů dorostu v Hrádku nad Nisou.  Hana zde byla jako poslední nasazená, hned v prvnim kole porazila Štěrbovou 6:1,6:1 o postup do semifinále porazila druhou nasazenou Benáčkovou 7:5,1:6,6:3 a v semifinále prohrála s Melichárkovou 6:2,6:2.  Dalšího krásného výsledku Hana dosáhla na turnaji třídy A kat. 12, kde bylo 49 hráček,  na turnaji starších žákyň v Chebu byla Hanka jako 17 nasazená. Hana se zde probojovala mezi 8 nejlepších hráček, kde porazila 5hráčku v ČR Cajthamlovou 6:1,6:2 o postup do semifinále udělala Hanka nejlepší výsledek z hráček proti 1.nasazené 6:3,6:4 . 

 

 

17.3.2013

KLÁRKA KŇAVOVÁ 1. A 2. MÍSTO - FILIP ŠIMEK 2.MÍSTO

Klárka se zůčastnila dalšího trunaje ml.žákyň a to v Chomutově.  Jako druhá nasazená se probojovala do finále dvouhry, kde nestačila na Annu Pinkrovou. První místo vybojovala společně s Annou ve čtyřhře. Maruška Dvořáková na turnaji ml.žákyň v Duchcově podlehla v prvnim kole Abrahámové. Ve čtyřhře vybojovala s Frontzovou druhé místo.  

V Chomutově se konal turnaj dorostu, zde byl Filip Šimekjako 9 hráč v pořadí. Filip se lehce probojoval do semifinále, kde porazil Roberta Hoška. Ve finále podlehl Rychteckému. Hanka Malická na turnaji třídy B v Rakovníku, prohrála o postup do semifinále s Cajthamlovou ve třech setech. 

4.3.2013

ŠTĚPÁNKA TUPÁ DVĚ 1.MÍSTA - PAVEL BULÍN 3.MÍSTO NA KRAJI

 

Na posledním turnaji v lednu byl Pavel Bulín na krajských přeborech straších žáků.  Pavel jako druhý nasazený prohrál v semifinále s vítězem turnaje Petrem Červinkou.  Třetí místo Pavlovi patřilo i ve čtyřhře.   Lepšího výsledku dosáhly mladší žákyně Štěpánka Tupá a Klárka Kňavová. Opět se hrál turnaj v Jirkově, kde byla Štěpánka jako druhá nasazená a Klárka jako čtvrtá hráčka. Klárka vypadla v semifinále s první nasazenou Pinkrovou ve třech a ve čtyřhře skončila se Štěpánkou na 2.místě.  Štěpánka tentokrát porazila prvni nasazenou a zajistila si další 1.místo. Na dalším turnaji ml.ž. v Klášterci nad Ohří, nenašla přemožitelku Štěpánka Tupá. Ve dvouhře obhájila 1.místo jako nejvýše nasazená a ve čtyřhře skončila na 2.místě. Klárka Kňavová ještě zkusila turnaj ml.žákyň v Jirkově, jako třetí nasazená vybojovala 2.místo ve dvouhře a 1.místo ve čtyřhře. 

30.1.2013 

VŠEM BUDOU ZASLÁNY EMAILY OHLEDNĚ PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ DO NÁHRADOVÉHO SYSTÉMU. PERMANENTKY SE PŘIPRAVUJÍ ZATÍM PROSÍM VYUŽÍVEJTE INTERNET.

21.1.2013

ÚSPĚCHY NAŠICH HRÁČŮ V PRŮBĚHU LEDNA

Na druhý turnaj starších žáků do Chomutova jel bojovat Pavel Bulín. Pavel jako druhý nasazený nenašel ve dvouhře přemožitele a celý turnaj vyhrál. Ve čtyřhře se nezadařilo s Nechanickym.  Hanka Malická a Lucka Ježková 2. místo ve čtyřhře. Hanka Musela na turnaji v Karlových Varech scr. zápasy pro bolest v rameni. Na krajských přeborech ml.žákyň se Klárce Kňavové a Štěpánce Tupé povedlo vybojovat třetí místo ve čtyřhře, kde nestačily na 1.nasazený pár Břečková-Žižková. Ve dvouhře holky vybojovaly každá jedno kolo. Lepšího výsledku holky dosáhly na turnaji ml.žákyň v Jirkově, kde vybojovaly 2.místo v deblu. Štěpánka zde na turnaji vybojovala 2.místo ve dvouhře, ve finále prohrála ve třech s 1.nasazenou Šrámkovou.

19.12.2012

ZAČALA ZIMNÍ SEZONA 2013 A HNED PRVNÍCH 5 ZLATÝCH MEDAILÍ

Na první turnaje v nové zimní sezoně 2013 vyjel Pavel Bulín, Petra Novotná,Štěpánka Tupá,Klárka Kňavová a Maruška Dvořáková

Nejlépe se vedlo Pavlovi Bulínovy, který vyjel na první turnaj starších žáků do Duchcova. Pavel byl na turnaji jako první nasazený a taky ukázal až do finále, že neměl přemožitele. Ve finále se trochu potrápil s Nechanickým, kterého ale porazil a tím si zajistil první místo ve dvouhře. Ve čtyřhře byl jeho spoluhráč Maxa se kterým vybojoval rovněž 1.místo.   

Další dvě první místa vybojovala Štěpánka Tupá, která jela bojovat s Maruškou a Klárkou do Jirkova na turnaj mladších žákyň. Štěpánka zde jako první nasazená ve dvouhře i čtyřhře vybojovala dvě 1.místa. V semifinále dvouhry se setkala s Klárkou Kňavovou, kterou porazila 6:3, 7:6 a ve čtyřhře společně vybojovaly 1.místo. Maruška nestačila v semifinále dvouhry na Šestákovou ale ve čtyřhře společně vybojovaly 2.místo.    

Petra Novotná nezačala první turnaj v Praze slibně. V prvnim kole porazila Brejškovou ale ve druhém nestačila na 2.nasazenou Kvochovou.

.

3.10.2012

SEZONA SE BLÍŽÍ KE KONCI A ŘADA SKVĚLÝCH VÝSLEDKŮ POKRAČUJE

Nejlepší výsledky přivezl Pavel Bulín z turnajů st.žáků. Předposlední tunaj odehrál ve Frýdlantu, zde Pavel jako 1.nasazený nenašel bez ztráty setu přemožitele. Poslední turnaj Pavel odehrál v Praze na Wilsonu. Při účasti 36 hráčů se Pavel probojoval do finále, kde ale musel scr. zápas pro zranění nohy. Z posledních dvou turnajů je krásné 1.místo a 2.místo.  

Lucie Ježková a Maruška Dvořáková vybojovaly 3.místo ve čtyhře v Rakovníku. Ve dvouhře se vedlo nejlépe Lucii, která jako druhá nasazená přivezla 2.místo.  Gratuluji všem za vynikající výsledky v roce 2012.

10.9.2012

DALŠÍ TŘI 1.MÍSTA

Štěpánka Tupá zvítězila již na třetím turnaji ml.žákyň v TK Evženii, když nenašla coby jako pátá nasazená přemožitelku ve dvouhře.  

Dvě zlatá umístění přivezl Pavel Bulín z Prahy Wilson Cup.

Pavel jako první nasazený ve dvouhře vyhrál turnaj bez stráty setu a jako druhý nasazený pár ve čtyřhře vybojoval 1.místo.

14.8.2012

JAK SE DAŘILO SVĚŘENCŮM Z TENISOVÉ ŠKOLY ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE

Hana Malická na turnaji třídy A v Chebu udělala jedno kolo ve čtyřhře. Na dalším turnaji třídy B v Img_0283 Karlových Varech vybojovala 1.místo ve čtyřhře, ve dvouhře prohrála ve druhém kole s vítězkou turnaje Alžbětou N. Na posledním tunaji třídy A v TK Slavie Plzeň Hana vybojovala kolo ve čtyřhře. Další kdo vybojoval cenná umístění je Pavel Bulín. První bronz Pavel vybojoval v Duchcově.  Ve dvouhře postoupil do čtvrtfinále, kde prohrál ve třech setech s Červinkou a ve čtyřhře skončil na 3.místě. Dvě 1.místa vybojoval Pavel na domácím turnaji v Kadani. Další zlatou jsi Pavel přivezl ze čtyřhry v Praze Wilson Circuit. O týden později se Pavel vydává opět do Prahy na TK Olymp, zde už Pavel vyhrává celý turnaj ve dvouhře i čtyřhře. Na posledním odehraném turnaji dorostu v Lounech, jsi Pavel vybojoval s Robertem Hoškem  1.místo ve čtyřhře. Klárka Kňavová na domácím turnaji vybojovala se Štěpánkou Tupou 2.místo ve čtyřhře. Maruška Dvořáková má 1.místo ve čtyřhře v Klášterci nad Ohří. Štěpánka Tupá na turnaji ml.žákyň v Klášterci nad Ohří skončila na 1.místě ve dvouhře i čtyřhře. Na domácím turnaji prohrála v semifinále s Kölblovou, ve čtyřhře skončila na 2.místě. Zlato jsi ještě Štěpánka přivezla z Klášterce nad Ohří a druhé místo ve čtyřhře.

.283663_4074494909772_670263514_n

156455_10150846120154205_782786887_n Po roce se nám vrací Matěj Holka z Erwin Tennessee. Matěj zde působil ve škole Unicoi High School, kde odehrál dva turnaje jednotlivců USTA a zůčastnil se školní soutěže. Za školu Matěj hrál jako třetí nasazený. Unicoi High School vyhrála District(okres) -> Regionals (kraj) -> Sub-state (pred-statni soutez) -> State(statni soutez)   VYHRALI statni sampionat Tennessee.

7.3.2012

1.MÍSTO V KRAJI A JINÁ ZLATÁ, STŘÍBRNÁ A BRONZOVÁ UMÍSTĚNÍ

Za poslední dva měsíce objeli naši svěřenci několik turnajů. V nejmladší kategorii se nejlépe vedlo Petru Kasperovi, který na turnaji družstev minitenisu v Duchcově ze 7 zápasů prohrál pouze 1. V kategorii ml.žákyň se nejlépe vedlo Marušce Dvořákové, Klárce Kňavové a Lucii Ježkové. Maruška si první stříbro přivezla z celostátního turnaje v Praze. Na dalším turnaji v Teplicích si Maruška a Lucka přivezly bronz ze čtyřhry. Na turnaji v Chomutově vybojovala Klárka a Maruška třetí příčku ve čtyřhře. Na posledním turnaji v Chebu Maruška vybojovala stříbro ve dvouhře a zlato ve čtyřhře s Luckou. Klárka z turnaje v Teplicích vybojovala 3.místo ve dvouhře i čtyřhře.

-

V kategorii st.žáků se nejlépe vedlo Haně Malické, Pavlu Bulínovi a Petře Novotné. Hanka vyhrálá oba celostátní turnaje st. žákyň V Chomutově. Na prvním turnaji vybojovala Hanka zlato ve dvouhře a z druhého turnaje v Chomutově přivezla 1.místo ve dvouhře a 2.místo ve čtyřhře. Další zlato Hanka přivezla z krajských přeborů st.žákyň. Zde jí patřilo 1.místo ve čtyřhře a 3.místo ve dvouhře. Pavel na turnaji v Chomutově jako 3.nasazený vyhrává celý turnaj ve dvouhře i čtyřhře. Třetí místo ve dvouhře mu patří na turnaji v RakovníkuPetra na prvním turnaji v Chomutově dovezla 2.místo ve čtyřhře a 3.místo ve dvouhře. Na druhém turnaji v Chomutově Petra obsadila 1.místo ve čtyřhře a 3.místo ve dvouhře. Dvě druhá místa jí patří na turnaji v Sokol Vysočany a v Praze

.

21.12.2011

ZAČALA ZIMNÍ SEZÓNA 2012

Od 1.12.11 začala zimní sezóna 2011-12. Hned na prvních turnajích se povedlo přivést našim svěřencům medaile z turnajů ml.žáků a st.žáků. Nejstarší Pavel Bulín r.99 vstoupil do sezony st.žáků s 9BH, hned na prvním turnaji v Chomutově vyhrává turnaj ve čtyřhře, ve dvouhře končí v prvnim kole. Za kategorii st.žákyň byla na prvních turnajích Petra Novotná r.99 s 6BH. Petra na prvním turnaji udělala kolo ve dvouhře, na druhém turnaji v Praze z 30 hráček skončila na 3.místě ve dvouhře i čtyřhře. Z nejmladší kategorie ml.žákyň jsme měli zastoupení Klárku Kňavovou r.01 a Marušku Dvořákovou r.02. Obě holky na prvním turnaji v Jirkově skončily na 3.místě ve čtyřhře. Z druhého turnaje v Klášterci si holky přivezly 2.místo ve čtyřhře, Klárka ještě 3.místo ve dvouhře. Na třetím turnaji v Chomutově vybojovala Maruška 1.místo ve čtyřhře a jedno kolo ve dvouhře. 

.

7.11.2011

Filip Šimek v NEW YOURKU

Filip strávil v New Yourku tři týdny, kde trénoval každý den. Na konci pobytu odehrál místní turnaj

(přátelák),  ze kterého si přivezl 1.místo.

  

 

NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ V ROCE 2011

1 v kraji 26 v ČR Malická Hana r.1999 TK Kadaň ml.žákyně
10 v kraji 152 v ČR Malická Hana r.1999 TK Kadaň st. žákyně
3 v kraji 58 v ČR Šimek Filip r.1997 TK Kadaň  st. žák
56 v kraji 908 v ČR Šimek Filip r.1997 TK Kadaň dorostenec
7 v kraji 76 v ČR Novotná Petra r.1999 TK Kadaň ml.žákyně
22 v kraji 272 v ČR Novotná Petra r.1999 TK Kadaň st.žákyně
4 v kraji 68 v ČR Bulín Pavel r.1999 TK Kadaň ml.žák
19 v kraji 255 v ČR Bulín Pavel r.1999 TK Kadaň st. žák
13 v kraji 176 v ČR Dvořáková Jana r.1996 TK Kadaň dorostenka
29 v kraji 444 v ČR Schädelbauer David r.1997 TK Kadaň dorostenec
22 v kraji 305 v ČR Chmelová Klára r.1995 TK Kadaň dorostenka
50 v kraji 618v ČR Holková Nela r.1996 TK Kadaň dorostenka
29 v kraji 311 v ČR Procházková Aneta r.1998 TK Kadaň st.žákyně
33 v kraji 353 v ČR Karbulová Dominika r.1998 TK Kadaň st.žákyně
44 v kraji 456 v ČR Kňavová Klára r.2001 TK Kadaň ml.žákyně

 

 Pozdrav z Harrachova

Spolecna  Spolecna3 290820111511  Spolecna1

další foto ZDE..

 VŠEM DĚTEM DĚKUJEME ZA VZORNÉ CHOVÁNÍ A TĚŠÍME SE NA PŘÍŠTÍ ROK V HARRACHOVĚ

26.6.2011

Filip Šimek,Pavel Bulín a Hana Malická postoupili na Mistrovství ČR

Filip Šimek,Pavel Bulín a Hana Malická, svěřenci trenérů Pavla Špeldy a Romana Krause, dosáhli dalšího velkého úspěchu, když postoupili na mistrovství ČR smíšených družstev. Uplynulé dva měsíce bojovali v barvách Severočeské tenisové o.s. postupně s nejlepšími celky Ústeckého a Libereckého kraje v rámci SYNOT TIP Tour 2011 a vítězstvím si zajistili postup na MČR, které se uskuteční 14.-17.7. v Jihlavě ml.žáci a 25.-28.8. v Rakovníku st.žáci. Pavel

K výčtu úspěchů tenisové školy je potřeba připočítat starty svých svěřenců na celostátních turnajích, z kterých přivezli ty nejcennější trofeje. V závěru loňského roku se Hanka nominovala na Junior Fed Cup a Pavel na Junior Davis Cup, kde se Pavlovi podařilo získat mistrovský titul. Odměnou poté bylo předání ocenění z rukou nejlepšího juniora světa a vítěze juniorského Australian Open 2011 Jiřího Veselého.

.

16.6.2011 DVA TITULY Z OBLASTNÍCH PŘEBORŮ STARŠÍCH ŽÁKŮ A ŽÁKYŇDsc00114

11.-13.6.2011 se konal Oblastní přebor severočeského kraje v kategorii starších žáků a žákyň. V Jablonci nad Nisou se konal přebor chlapců, zde se nejlépe vedlo Filipu Šimkovi. Filip vybojoval první místo s Adamem Hrubým ve čtyřhře a ve dvouhře obsadil třetí místo.  Druhý titul získala Hana Malická na přeborech v Mostě. Hanka s Kristýnou Štěrbovou vyhrály turnaj ve čtyřhře. Ve dvouhře se Hance nevedlo a prohrála v prvnim kole.

 

 

14.6.2011    FILIP ŠIMEK A HANA MALICKÁ JSOU NOMINOVÁNI NA LETNÍ OLYMPIÁDU  2011

Header-backgr_2  Z ÚSTECKÉHO KRAJE JSOU NOMINOVÁNÍ DVA NEJLEPŠÍ HRÁČI Z KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁKYNĚ HANA MALICKÁ A Z KATEGORIE STARŠÍ ŽÁCI FILIP ŠIMEK.

 Oficiální stránky olympiády Olomouc 2011  -  ZDE -

 Propozice tenisu  - ZDE-

25.5.2011 MALICKÁ NEJLEPŠÍ V ÚSTECKÉM KRAJI - BULÍN JAKO DRUHÝ V KRAJI - OBA POSTUPUJÍ NA MISTROVSTVÍ ČR ML.ŽÁKŮ

O víkendu se pořádal oblastní přebor ml.žáků a dorostu. Nejlépe se vedlo na přeborech v Hrádku nad Nisou Haně Malické, která již po 4 přivezla titul přebornice kraje ve dvouhře i čtyřhře. Hana si tím zajistila postup na MČR ml.žákyň.S1300019 Petra Novotná podlehla v semifinále. Dalšího krásného výsledku dosáhl Pavel Bulín, který v Duchcově na přeborech obsadil 2.místo ve dvouhře i čtyřhře. Timto umístěním se Pavel nominuje na MČR ml.žáků. Za dorostenky jely Klára Chmelová a Jana Dvořáková. Nejlépe se ve dvouhře vedlo Kláře Chmelové, která skončila v osmifinále . Klára Ch. a Jana D. spolu vybojovaly 3.místo ve čtyřhře
 

VŠEM DĚKUJEME ZA VÝBORNOU REPREZENTACI

10.4.2011 POSLEDNÍ ZIMNÍ TURNAJ KATEGORIE ST.ŽACTVA VÝHRÁVAJÍ MALICKÁ-BULÍN

Na celostátním turnaji st. žáctva v Chomutově se nejlépe vedlo Haně Malické, Hanka vyhrála celý turnaj ve dvouhře i čtyřhře s Pecákovou. Do finále dvouhry se probojovala Aneta Procházková, která prohrála s Hankou 6:1 6:4. Pavel Bulín ve dvouhře prohrál s T. Hlavatým, ve čtyřhře spolu vybojovali 1.místo.

5.4.2011 NA SOUSTŘEDĚNÍ JEDEME DO HARRACHOVA  !!!

Termín je od 22.8.11 PO do 29.8.11 PO, více v menu Tenisové kempy.

POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA


Dvě zlaté přivezla Petra Novotná z celostátního turnaje ml.žákyň TK sport Kolovraty.  

Prvního krásného úspěchu v ml.žákyních dosáhla Klárka Kňavová 01. Klára na svém třetím turnaji v Chebu z 12.3.11,  vybojovala 2.místo ve dvouhře a 3.místo ve čtyřhře.  

6.3.2011 PETRA NOVOTNÁ PŘIVEZLA DALŠÍ ZLATO

Petra Novotná vyhrává třetí turnaj ml.žákyň za sebou v řadě. Předposlední turnaj ml.žákyň kat.5 se konal v Praze na Olympu. Petra zde jako 2 nasazená poráží ve finále Zemanovou Annu 6:2 6:4. Ve čtyřhře s Ondrejčekovou končí v semifinále. 5.-7.3 se koná celostátní turnaj ml.žákyň kat.5 v TC Eso  Praha, zde je Petra jako 1 nasazená a z turnaje si odváží zlato ve dvouhře i čtyřhře.

Maruška Dvořáková si přivezla zlato z turnaje babytenisu 26.2.2011 v Jirkově.  

Budeme plánovat tréninky na léto, proto prosím všechny rodiče aby informovali hlavního trenéra o svojí představě ohledně tréninkového procesu.

15.2.2011 DALŠÍ VYDAŘENÝ VÍKEND

5.-7.2 se konal v Praze na Wilson Cup turnaj kat.5 mladších žákyň. Petra Novotná zde byla jako první nasazená, celý turnaj Petra vyhrála ve dvouhře i čtyřhře. P2061046_2

Pavel Bulín vyhrál turnaj 12.-13.2 ml.žáků v Jirkově, ve dvouhře skončil na 2.místě.

Pěkného výsledku dosáhla i Hana Malická, která byla 4.-8.2 na celostátním turnaji třídy A ml.žákyň v Praze klub TK Neride. Hanka se probojovala mezi 8 nejlepších hráček, kde podlehla Kotlárové 3.nasazené.

Z řad babytenistů se daří Marušce Dvořákové, která na turnaji v Jirkově skončila na 1.místě a v Chomutově na 2.místě. Tobiáš Holka v Jirkově obsadil 2.místo.


17.1.2011

POSTUP HANY MALICKÉ NA MISTROVSTVÍ

ČESKÉ REPUBLIKY

15.-17.1 se konal severočeský halový přebor mladších žákyň. Na turnaji jsme měli dvě hráčky. Dsc00036 Hana Malická jako 1.nasazená vyhrála celé přebory ve dvouhře i čtyřhře. Tímto si Hanka vybojovala postup na MČR ml.žákyň. Jako druhá byla Petra Novotná, která prohrála v semifinále s Hanou a ve čtyřhře skončila na 3.místě. Petra Novotná ještě přivezla z 27.12.10 Sokol Vysočany 1.místo ve dvouhře a 7.1.11 Chomutov 1.místo ve dvouhře i čtyřhře.

Na severočeském halovém přeboru ml.žáků jsme měli jako 2.nasazeného Pavla Bulína, Pavel vybojoval 2.místo ve čtyřhře ale ve dvouhře skončil na 3.místě.

.

20.12.2010

Severní čechy se stávají mistři republiky

v Davis Cup Junior 2010

SEVERNÍ ČECHY
     
1 Jakub Patyk 4/60
 2 Matyáš S voboda 17/35
3 Pavel Bulín 41/25
kapitán Michal Livora Pan-livora-jakub-patyk-matyas-svoboda-pavel-bulin_3
     

Severní čechy ve Fed Cup Junior 2010

končí na 6.místě

SEVERNÍ ČECHY
1 Hana Malická 12/35
2 Aneta Kudrová 33/20
 3 Alice Svobodová 58/15
     
kapitán Blanka Hanzlíková  
     

18.12.2010 Petra Novotná r.99 vyhrává celostátní turnaj ml.žákyň v Cafex Rakovník, ve dvouhře i čtyřhře.

8.12.2010 MALICKÁ 2.MÍSTO NA TURNAJI TŘÍDY A KATEGORIE 13

Hana Malická r.99 na celostátním turnaji mladších žákyň A kat.13 v TK Oaza Říčany, skončila na krásném druhém místě ve čtyřhře. Ve dvouhře se Hance nevedlo a prohrála hned v prvnim kole. Na turnaji se sešlo 11 nejlepších hráček v republice kde Hanka byla jako 11.

Pavel Bulín r.99 jel vybojovat 1.místo ve čtyřhře na celostátní turnaj v Duchcově kat.6. Ani Pavlovi se na prvním turnaji nedařilo ve dvouhře.

4.11.2010 NOMINACE NAŠICH HRÁČŮ DO SOUTĚŽE JUNIOR FED CUP A JUNIOR DAVIS CUP

TC Cafex Rakovník – Junior Fed Cup a TK Pelhřimov – Junior Davis Cup , pořádájí soutěž družstev oblastních tenisových svazů mladšího žactva, kde se účastní 8 tříčlenných družstev z ČR. Z našeho kraje se nominovali jako 1.nasazená Hana Malická r.99 a jako 3.nasazený Pavel Bulín r.99

SOUPISKY JUNIOR FED CUP DAVIS CUP 2010

 

29.9.2010  POSLEDNÍ TURNAJE SEZONY 2010

Vydařený závěr sezony 2010 se povedl Janě Dvořákové, na turnaji starších žákyň 28.-29.09 v Rakovníku se Jana umístila na 1.místě ve dvouhře i čtyřhře.

Petra Novotná a Aneta Procházková vyhrávají turnaj mladších žákyň ve čtyřhře Cafex Rakovník 25.-27.09. Petra zde vyhrává celý turnaj ve dvouhře.

Hana Malická na turnaji třídy B v Hrádku nad Nisou skončila ve dvouhře na třetím místě.

brzy budou v aktualitách oficiální žebříčky všech hráčů.

30.8.2010 VYSLEDKY Z DRUHÉ POLOVINY PRÁZDNIN

Filip Šimek na přelomu července a srpna přivezl 1.místo z celostátního turnaje starších žáků v Rakovníku. 31.-2.8 Filip vybojoval 2.místo ve dvouhře i čtyřhře, turnaj se konal v Chebu. Na B turnaji v Děčíně starších žáku Filip přivezl 3.místo ve čtyřhře, ve dvouhře prohrál v osmifinále. 28.-30.8 Filip na domácí půdě poráží v semifinále Rosu a finále je mu scr. 1.místo ve čtyřhře vyhrává s Davidem Schädelbauerem.

Na B turnaji mladších žákyň v TK Neride si Hanka Malická přivezla 2.místo ve čtyřhře. 29.-1.8 v Mariánských Lázních turnaje 8 kategorie B se Hanka probojovala do semifinále ve dvouhře i čtyřhře, další zápasy ale Hanka musela scr. Jendo kolo vybojovala Hanka na turnaji kategorie 10 A, ve druhém kole po velkém boji podlehla Züglerové.

Jana Dvořáková přivezla z turnaje starších žákyň v Duchcově 1.místo ve čtyřhře a semifinále dvouhry.

Dalších krásných výsledků dosáhl Pavel Bulín. Na turnaji ml.žáků 28.-30.8 v Poděbradech při účasti 34 hráčů byl Pavel nejlepší a přivezl si zlato ve dvouhře.  11.-13.8 vybojoval na turnaji mladších žáků v Trutnově 2.místo ve dvouhře i čtyřhře. Na dalším turnaji 21.-23.8 v Rakovníku, Pavel jako druhý nasazený končí na 1.místě ve dvouhře a 2.místě ve čtyřhře. 25.8 z turnaje ve Dvoře Králové si Pavel Prazdniny-12přivezl 2.místo ve dvouhře i čtyřhře.

Petra Novotná jako třetí nasazená na turnaji ml.žákyň 23.-25.8 v Karlových Varech, vybojovala 1.místo ve dvouhře.

28.-30.8 se konal turnaj v Teplicích, zde jako 6 nasazená Aneta Procházková vybojovala 3.místo ve dvouhře a 2.místo ve čtyřhře.

 

18.7.2010 VÝSLEDKY ZA POSLEDNÍ MĚSÍC NAŠICH HRÁČŮ

Nejlépe za poslední měsíc se vedlo Pavlu Bulínovi, který vyhrál 3.-5.7 čtyřhru v Kadani. Pavel ale dovezl ještě lepší výsledky a to dvakrát na turnajích v Rakovníku 13.-15.7 a 17.-19.7, kde jako první nasazený potvrdil jedničku a oba turnaje vyhrál.

Jana Dvořáková po krajském přeboru vybojovala na domácí půdě 2.Místo ve čtyřhře dorostenek.

David Schädelbauer  přivezl z turnaje starších žáků v Sokol Rokycany, 2.Místo ve dvouhře i čtyřhře.

Hana Malická po mistrovství české republiky ml.žákyň kde vybojovala 1 kolo, přivezla 2.Místo z B turnaje v LTC TONSTAV Budějovice.

Nela Holková přivezla 8.-11.7 TCG Karlovy Vary B tunaje st.žákyň 2.Místo ve čtyřhře. Ve dvouhře se Nele moc nevedlo, kde jako 1 nasazená prohrála v osmifinále s Heinovou Simonou. Nela si přivezla taky 2.Místo ve čtyřhře na B turnaji st.žákyň v Litvínově.

14.6.2010 KRAJSKÉ PŘEBORY ST.ŽÁKYŇ 2010

12.-14.6 se konal v Mostě krajský přebor starších žákyň. Nejlepšího výsledku dosáhla Jana Dvořáková, která ve dvouhře skončila na 3.místě a ve čtyřhře vybojovala 2.místo. Nela Holková prohrála s Melichárkovou ve druhém kole se kterou prohrála i Jana v semifinále ve třech setech.

14.6.2010 TENISOVÁ ŠKOLA POŘÁDÁ TENISOVÝ KEMP NECHRANICE 2010

Pro všechny hráče z tenisové školy byla přidána přihláška na tenisový kemp na Nechranicích. Již 8. rok zde pořádáme tenisový kemp.  Srdečně Vás zveme a moc se na vás těší trenéři Pavel, Roman a Jana.

23.5.2010 POSTUP NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY !!!

22.-24.5.10 na severočeském přeboru mladších žákyň v Tanvaldu si přivezla Hanka Malická 1.místo ve dvouhře a 1.místo ve čtyřhře. Hanka se již podruhé nominuje na mistrovství české republiky mladších žákyň. P1090575_2
Petra Novotná
se zde probojovala mezi osm nejlepších hráček.

Pavel Bulín na severočeském přeboru mladších žáků v Ústí nad Labem, skončil na 3.místě ve čtyhře a ve dvouhře se probojoval do osmifinále.

3.5.2010 BABYTENIS A MINITENIS INFO OHLEDNĚ PŘEBORŮ DRUŽSTEV !!!

2.kolo 5.6.10 minitenisu se hraje v Litvínově od 10h

2.kolo 6.6.10 babytenisu se hraje v Jirkově od 10h

Babytenis-rozpis-preboru-druzstev-babytenis-2010

Minitenis-rozpis-preboru-druzstev-v-litvinove-2010

Minitenis-rozpis-preboru-druzstev-v-kadani-2010

 

4.4.2010  VELMI VYDAŘENÝ VÍKEND NAŠICH HRÁČŮ

Nejlepší výsledek jsi přivezla Jana Dvořáková z celostátního turnaje st.žákyň v Chomutově 2.-4.4, kde Jana obsadila 1.místo ve dvouhře i čtyřhře. Na stejném turnaji st.žáků skončil Filip Šimek na 2.místě ve dvouhře a 1.místě ve čtyřhře.

3.-5.4. dalšího krásného výsledku dosáhl Pavel Bulín, který na celostátním turnaji ml.žáků v Cafex Rakovník vyhrál turnaj ve čtyřhře a ve dvouhře skončil na 2.místě.

Dominika Karbulová jsi přivezla první zlato za čtyřhru z celostátního turnaje konaného v Praze Vestec, Dominika zde ještě vybojovala 3.místo ve dvouhře.

 

 

6.3.2010  DALŠÍ KRÁSNÝ VÝSLEDEK PŘIVEZLA HANA MALICKÁ

6.-7.3. na celostátním turnaji v Kadaňi si Hanka jako 1. nasazená poradila se všema hráčkama a celý turnaj vyhrála jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře s Anetou Procházkovou. Aneta zde prohrála v semifinále s Petrou Novotnou, která následně prohrála s Hankou ve finále.

20.-23.02 se konal v Hrádku nad Nisou celostátní turnaj mladších žákyň kategorie B.P1090027

Hanka se jako 8 nasazená  hráčka turnaje, probojovala do finále, kde podlehla nejvýše nasazené Němcové.

Petra Novotná a Aneta Procházková vyhrály turnaj ve čtyřhře, který se hrál13.-15.2. v Rakovníku. Petra zde ještě obsadila 2.místo ve dvouhře. Měsíc na to, se sem vrací Aneta Procházková, která zde vyhrává turnaj ml.žákyň ve dvouhře.

 

13.2.2010  NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY NAŠICH HRÁČŮ ZA POSLEDNÍ MĚSÍC

Naši svěřenci dokazují, že mají na počátku roku velmi dobrou formu.

16.-18.01 se konal celostátní turnaj v Hrádku nad Nisou WINTER OREL CUP 2010, zde opět dokázal Pavel Bulín r.99 zůročit své zkušenosti, kde vyhrál celý turnaj ve dvouhře a ve čtyřhře obsadil 2.místo. Pavel ještě 29.-31.01. vyhrál turnaj ve čtyhře v Chomutově a 2.místo obsadil ve dvouhře.

Další krásný výsledek se povedl Petře Novotné r.99, kdy 29.-31.01. vyhrála turnaj v Chomutově jak ve dvouhře tak ve čtyhře. 16.-18.01 v TK Oáza Říčany Wilson Circuit 2010 Petra obsadila 3 místo ve dvouhře a 2.místo ve čyřhře. 23.-24.01 PetrDeti-fotkya Novotná r.99 a Aneta Procházková r.98 vybojovaly 1.místo ve čtyřhře na turnaji v Praze Ruzyně. Petra tu ještě obsadila 2.místo ve dvouhře. Holky vybojovaly ještě 1.místo ve čtyřhře v Rakovníku Cafex Cup 13.-15.02, kde Aneta skončila na 3.místě a Petra na 2.místě ve dvouhře.06.-08.02.

Jana Dvořáková r.96 skončila na celostátním turnaji starších žákyň v TSM Sokol Vysočany 30.-1.01 na 2.místě ve čtyřhře.

Filip Šimek r.97 se zůčastnil celostátního turnaje v Chomutově 15.-17.01., kde Filip prohrál ve třech setech s prvním nasazeným Tomášem Rychteckým. 06.-08.02. pak ale vybojoval v TC Head Tour 1.místo ve čtyhře.

10.1.2010  VELMI DOBRÝ START DO NOVÉHO ROKU 2010

Nejlepší start do nového roku jsi splnila Hanka Malická r.99 , která 1.-4.1.2010 v Jablonci nad Nisou vyhrála oblastní (severočeské) přebory mladších žákyň. Hanka jako 3 nasazená skončila na 1. místě ve dvouhře i čtyřhře. Tímto se Hanka nominovala na Mistrovství ČR ml.žákyň. 9.-12.1.2010 v PLzni na celostátním turnaji (B) , skončila Hanka na krásném 3 místě.

Dalších dobrých výsledků dosáhla Petra Novotná r.99 , která v TK Viamont Teplice 26.-28.12.09 jako 4 nasazená skončila ve dvouhře na krásném 2 místě.  11.12.09 na turnaji v Chomutově Petra vybojovala 2 místo ve čtyřhře.

Pavel Bulín r.99 co turnaj to umístění. 11.12.2009 na celostátním turnaji v Chomutově vyhrává turnaj ve čtyřhře. Na Dalším turnaji 26.12.2009 TK Viamont Teplice, vybojoval 3 místo ve dvouhře a 2 místo ve čtyřhře. 2-4.1.2010 na oblastních přeborech mladších žáků Pavel vybojoval 3 místo ve čtyřhře.

Nela Holková 18.-20.12.09 skončila na celostátním turnaji starších žákyň v Chomutově na 2 místě ve dvouhře a 2 místě ve čtyřhře. 8.-10.01 Nela vyhrává celostátní turnaj v Chomutově ve dvouhře.

VŠEM HRÁČŮM GRATULUJEME A PŘEJEME MNOHO DALŠÍCH ÚSPĚCHŮ V NOVÉM ROCE.

27.11.2009  INFORMACE OHLEDNE PRIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJE

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

O přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS si zažádejte na: https://is.cztenis.cz/pristup/rh.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců.

27.11.2009  OBLASTNÍ  PŘEBORY MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2009

23-25.2009 se konal severočeský přebor ml. žáků v Hrádku nad Nisou v zastoupení Filipa Šimka a Pavla Bulína. Nejlepšího výsledku dosáhl Filip Šimek r.97, který skončil na 2.místě ve dvouhře a na 2.místě ve čtyřhře. Filip si již po druhé vybojoval postup na Mistrovství ČR ml.žáků. Pavel Bulín r.99 se probojoval na krásné 3.místo ve čtyřhře. Gratuluji